קידום אתרים ממומן ועוד

קידום אתרים

מושג אחד, מספר נגזרות
קידום אתרים הוא מושג כללי שמתייחס לאופנים שונים ולכלים שונים באמצעותם ניתן לקדם אתר באמצעות מנועי החיפוש. אנחנו בטוחים שעל חלק ואולי על כל המושגים כבר שמעתם, אבל הנה הסבר תמציתי:

קידום אתרים ממומן:

קידום אתרים ממומן הוא כלי שבאמצעותו נבנה קמפיין פרסום במנוע החיפוש וברשת המדיה, שיאפשר לאתר שלכם להופיע מיידית כאשר הגולשים מחפשים מילים רלוונטיות לתחום שלכם או לגולשים בעלי פוטנציאל להתעניין במוצרשירותחברהעמותה ושאתם רוצים לחשוף בפניהם, ולהניע אותם לפעולה שברצונכם שיעשו.

קידום האתים הממומן הינו כלי מדהים שכן יש בו יתרונות רבים: הגעה מיידית לקהל הלקוחות שלכם, מיקוד לקהל הרלוונטי, פרסום חוזר לגולשים שהתעניינו בעבר, מערכת לבניית מודעות ויזואליות, מיקוד גאוגרפי, מיקוד לפי תחומי עניין של גולשים ועוד ועוד.

היתרון הגדול עבור מפרסמים רבים הוא כמובן שליטה על התקציב! לא צריך להיות עסק או חברה עם תקציב פרסומי אדיר בשביל להיות יכולים לפרסם. לכולנו יש את האפשרות לפרסם!

קידום אתרים אורגני:

קידום אתרים אורגני הוא כלי שבאמצעותו ניתן להגיע לתוצאות החיפוש הרגילות, ושאינן מודעות, בהקשת מילות חיפוש מסויימות במנועי החיפוש. תוצאות החיפוש הללו, הינן התוצאות שדורגו על ידי מנוע החיפוש כמתאימות יותר למילת החיפוש של הגולש.
מהו הכלי? כמובן שזהו עולם ומלואו, והוא טומן בחובו אין ספור דברים אותם יש להקפיד לבצע, וכאלו שיש לתקן. הוא דורש בדיקה מקיפה ויסודית של האתר ותיקון כל הנדרש. הוא שם דגש על תוכן שכבר קיים באתר, ותוכן שיש להוסיף לו. חלק נוסף וחשוב מאוד בקידום האתר הוא התייחסות לדברים שנעשים מחוץ לאתר ובהקשרו, כולל קישורים חיצוניים אליו, טיב הקישורים ואופי האתרים המקשרים אליו, ולשלב אף פעילות מבלוגים, רשתות חברתיות ועוד.

בקידום אתרים אורגני יש להשקיע המון מאמצים, מחקר, להתאזר בהמון סבלנות ומעל הכל נדרש לך תקציב לא מועט.

קידום באמצעות רשתות חברתיות:

SMO1

כיום נעשה שימוש נרחב מאוד על ידי גולשים ברשתות חברתיות. מאחורי הדבר עומד דבר פשוט וברור, את חיינו רובנו אוהבים לחיות בקהילה, אז למה לא להגדיל את הקהילה ואת החשיפה לקהילות נוספות? הרשת החברתית נותנת לנו הזדמנויות נהדרות להיחשף לאנשים שהיה קשה להכיר בלעדיה, לדעות שונות, חוויות ועוד. הרשת החברתית נותנת אפשרות להיחשף לתוכן רב בזמן קצר, לתת חשיפה ומודעות לתכנים שאנחנו רוצים לאנשים שקורבים אלינו, ואם גם נעלה תוכן אטרקטיבי, הוא יופץ בין החברים של החברים שלנו וכן הלאה, ואולי אפילו יהפוך לויראלי. היום קיימות הרבה רשתות חברתיות בעלות אופי שונה, חלקן גדולות וידועות יותר, וחלקן פרטניות לתחומים ונישות שונים.

קידום באמצעות רשתות חברתיות מאפשר חשיפה של תכנים של האתרמוצר עם אפשרות למעוף ויראלי. כדאי וחשוב לעשות שימוש בפלטפורמה הזו בצורה מושכלת ואטרקטיבית, על מנת שידברו על האתרמוצר ויפיצו אותו. חשוב שהעמוד שהוקם עבור האתרמוצר יכיל תוכן מתעדכן כך שיביא ערך מוסף לחברים בו ויגדיל את הסיכויים שידברו עליו ויפיצו אותו. הימצאות ברשתות חברתיות חשובה מאוד לאתר בעיקר ברשתות כמו יוטיוב, גוגל פלוס (רשתות חברתיות של גוגל), טוויטר ועוד. דף פייסבוק טוב יכולה להיות מעולה לחשיפה ומיתוג של חברהמוצרים. קידום באמצעות רשתות חברתיות הינו כלי חשוב לקידום האתר ויהיה חלק מקידום אתר אורגני.
קידום באמצעות רשתות חברתיות הוא תחום מאוד מתפתח וגדל ויש לשים עליו דגש, והוא תחום שעומד בפני עצמו משאר תחומי הקידום, שכן הוא דורש תשומת לב מיוחדת.

בנוסף, ניתן אך לפרסם את האתר הרצוי בפייסבוק בדומה לגוגל, אך פרסום זה אינו ממוקד מילות מפתח, אך ניתן למקד אותו לפי גיל, מין, ססטוס ועוד.

 

אנחנו כאן לעזור לכם לעזור למנועי החיפוש למצוא אתכם ולגולשים ליהנות מאתרים איכותיים עם ערך מוסף.

 אל תהססו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בכל שאלה:

שם

דואר אלקטרוני

נושא

תוכן ההודעה